1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Üniversiteli Öğrencilerin Hazin Sonu Trenin Altında Kalan....

Üniversiteli Öğrencilerin Hazin Sonu Trenin Altında Kalan....

Üniversiteli Öğrencilerin Hazin Sonu Trenin Altında Kalan....
A+A-

Kahredici haber Sakarya'dan geldi. Arifiye ilçesinden, Adapazarı ilçesine gitmekte olan yolcu treni Hemzemin geçitte Zeynep Kılıç ve Tekin Dündar'a çarptı. Kaza geçiren gençler olay yerinde vefat etti. Gençlerin Sakarya Üniversitesi Sağlık MYO öğrencisi

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde hemzemin geçitte trenin çarptığı 2 üniversite öğrencisi hayatını kaybetti. 

 


Edinilen bilgilere göre, saat 19.00 sıralarında, Arifiye ilçesinden Adapazarı ilçesine gitmekte olan Şaban A.’nın makinistliğini yaptığı yolcu treni, Donatım Mithatpaşa mevkii 4. hemzemin geçidi yakınlarında üniversite öğrencisi Zeynep Kılıç (19) ile Tekin Dündar'a (20) çarptı. Kazada iki genç olay yerinde hayatlarını kaybederken, polis ekipleri olay yerinde inceleme yaptı. 

 

 


Gençlerin Sakarya Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu öğrencisi oldukları öğrenildi. Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas da olay yerine gelerek polislerden bilgi aldı. Zeynep Kılıç’ın Kütahya, Tekin Dündar'ın ise Adana nüfusuna kayıtlı oldukları öğrenildi. Yapılan incelemenin ardından gençlerin cesetleri Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

A+A-

HABERE YORUM KAT