1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Üniversiteli Kızın Telefonunu Gasp Etti

Üniversiteli Kızın Telefonunu Gasp Etti

Üniversiteli Kızın Telefonunu Gasp Etti
A+A-

İzmit'te, takip ettiği üniversite öğrencisi kızı gasp ettikten sonra cinsel tacizde bulunduğu öne sürülen bir kişi, polisler tarafından gözaltına alındı. İzmit'te bir kişi, gasp ve taciz iddiasıyla

İzmit'te, takip ettiği üniversite öğrencisi kızı gasp ettikten sonra cinsel tacizde bulunduğu öne sürülen bir kişi, polisler tarafından gözaltına alındı.
İzmit'te bir kişi, gasp ve taciz iddiasıyla gözaltına alındı. 2 Şubat günü İzmit Perşembe Pazarı mevkiinde telefonla konuşan Kocaeli Üniversitesi Öğrencisi S.Y'i gözüne kestiren Oğuzcan Ö. (18) ve yanındaki bir arkadaşı, S.Y'i Kocaeli Devlet Hastanesi'ne kadar takip etti. Burada S.Y'nin elindeki iki bin lira değerindeki cep telefonunu gasp eden Oğuzcan Ö, S.Y'i elle taciz ettikten sonra olay yerinden kaçtı. S.Y de olaydan sonra polise giderek şikayette bulundu. Bölgedeki kamera kayıtlarını inceleyen İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, zanlının Oğuzcan Ö olduğunu tespit etti. Polisler tarafından Belsa Plaza'da yakalanan Oğuzcan Ö'nün telefonu bir başkasına sattığı, o kişinin de başka bir kişiye sattığı öğrenildi. Polis tarafından alınan telefon sahibine teslim edildi. Bu arada Oğuzcan Ö, adliyeye sevk edildi.
(NA-MA-HO-Y)

10.02.2013 14:51:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT