1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Üniversiteli Kız Öğrenciye Kelepçeli Tecavüz İddiası

Üniversiteli Kız Öğrenciye Kelepçeli Tecavüz İddiası

Üniversiteli Kız Öğrenciye Kelepçeli Tecavüz İddiası
A+A-

Alanya ilçesinde bir cep telefonu işletmecisi, gideceği yere bırakma vaadiyle otomobiline aldığı üniversiteli kızı işyerine götürüp ellerini kelepçeleyerek tecavüze kalkıştığı iddiasıyla gözaltına alı

Alanya ilçesinde bir cep telefonu işletmecisi, gideceği yere bırakma vaadiyle otomobiline aldığı üniversiteli kızı işyerine götürüp ellerini kelepçeleyerek tecavüze kalkıştığı iddiasıyla gözaltına alındı.
İddiaya göre, olay, Alanya'nın Oba beldesinde önceki gece yaşandı. Cep telefonu dükkanı işletmecisi 22 yaşındaki M.B., Devlet Hastanesi kavşağında bekleyen Akdeniz Üniversitesi Meslek Yüksekokulu öğrencisi 21 yaşındaki B.K'yı görünce otomobilini durdurdu. Gideceği yere bırakma vaadiyle genç kızı otomobiline alan M.B, kendisine ait işyerinin önüne geldiğinde otomobilini durdurdu. Bu sırada M.B, genç kıza cep telefonunun kırık olan arka kapağını değiştirmeyi teklif etti ve birlikte işyerine girdiler. M.B'ye ait işyerinde alkol alan H.G ve E.S adlı iki arkadaşı bir süre sonra olay yerinden ayrıldı. Saat 22.00 sıralarında ise M.B., "Sana ilgi duyuyorum. Seni uzun zamandır takip ediyorum" diyerek genç kızı işyerinin mutfak bölümüne itekledi.
İddiaya göre, yere düşen genç kıza kelepçe takan M.B, kızın üzerindeki elbiselerini çıkararak tecavüze kalkıştı. Bakire olduğunu söyleyerek direnen genç kız mutfak tezgahında bulunan bir çatalla M.B'yi dudağından yaraladı. Bunun üzerine tecavüzden vazgeçen M.B, genç kıza "Bu olayı kimseye anlatma" diyerek otomobiliyle evinin yakınına bıraktı.
Olaydan sonra durumu arkadaşlarına anlatan B.K, dün polise başvurarak olayı anlattı. Bunun üzerine doktor raporu alınan genç kızın vücudunda küçük sıyrık ve yaralanma tespit edildi ancak tecavüz bulgusuna rastlanmadığı belirtildi.
Polis ekipleri cep telefonu ile ulaştıkları M.B'nin teslim olmasını sağladı. Zanlı, Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği'nde alınan ifadesinin ardından Alanya Adliyesi'ne sevk edildi.
(AB-İA-HO-Y)

03.02.2013 16:15:34 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT