1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Üniversiteli Basketçilerin Başarısı

Üniversiteli Basketçilerin Başarısı

Üniversiteli Basketçilerin Başarısı
A+A-

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Lig'inde mücadele eden Harran Üniversitesi Kadın Basketbol takım Sakarya Üniversitesi takımını 61-55'lik yenerek haftayı galibiyet ile kapattı. Atatürk Kapalı Spor Salo

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Lig'inde mücadele eden Harran Üniversitesi Kadın Basketbol takım Sakarya Üniversitesi takımını 61-55'lik yenerek haftayı galibiyet ile kapattı.
Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda, Sakarya Üniversitesi ile karşılaşan Harran Üniversite Kadın Basketbol takımını önemli bir galibiyet aldı. Maçın sonunda Harran Üniversitesi Kadın Basketbol takımının antrenörü okutman Emine Gözen yaptığı açıklamada; "Başından sonuna kadar inanılmaz heyecan içinde geçen maçta, gülen tarafın bizim olmamızdan dolayı hem takımımızı hem de biz idareci ve teknik kadroyu çok sevindirdi. Her iki takımda iyi hazırlanarak gelmişti. Karşılaşmaya iyi başladık ve sonunu da iyi getirdik. 61-55 gibi önemli bir skorla rakibi geçtik. Bu skor bizim için önemliydi. Rahat bir nefes almamız adına önemli bir galibiyet aldık. Önümüzdeki hafta Niğde Türk Telekom ile Niğde'de oynayacağız. Bundan sonraki maçlarımızda alacağımız galibiyetler takımımızı olumlu yönde motive edecektir " diyerek gelecekten umutlu olduklarını vurguladı.
(RÇ-MAD-BH)

10.12.2012 15:17:16 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT