1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Üniversite Öğrencilerinden Engellilere Yılbaşı Eğlencesi

Üniversite Öğrencilerinden Engellilere Yılbaşı Eğlencesi

Üniversite Öğrencilerinden Engellilere Yılbaşı Eğlencesi
A+A-

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Alaplı Meslek Yüksekokulu öğrencileri tarafından ilçede faaliyet gösteren özel bir bakım evinde kalan engellilere yönelik yılbaşı eğlencesi düzenledi. BEÜ Alaplı Me

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Alaplı Meslek Yüksekokulu öğrencileri tarafından ilçede faaliyet gösteren özel bir bakım evinde kalan engellilere yönelik yılbaşı eğlencesi düzenledi.
BEÜ Alaplı Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Muhasebe Bölümü öğrencileri tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilçede faaliyet gösteren özel bir bakım evinde kalan engellilere yönelik yılbaşı eğlencesi düzenledi.
BEÜ Alaplı Meslek Yüksekokulu öğretim üyesi Ömer Dereli, sosyal sorumluk projesi kapsamında üniversite öğrencileri tarafından özel bir bakım merkezinde yılbaşı eğlencesi düzenlediklerini belirterek, "Sosyal sorumluluk projesi kapsamında neler yapabiliriz diye düşündüğümüzde burada bir yılbaşı eğlencesi yapabilir noktasında bizlerde fikir oluştu. Öğrencileri arkadaşlarımızda bu konuya ilgi gösterdiler. BEÜ Alaplı Meslek Yüksekokulu öğretim üyesi Burçin Er arkadaşımızda müzik kulübü öğrencileri ile bu projemize destek verdiler. Burada bulunmaktan ve sizlerle olmaktan dolayı mutluyuz. Hepinize başarılar diliyorum" dedi.
Konuşmaların ardından BEÜ Alaplı Meslek Yüksekokulu müzik kulübü öğrencilerinin seslendirdiği birbirinden güzel şarkılara eşlik eden engelliler doyası eğlenerek dans ettiler.
Yılbaşı eğlencesinde ayrıca engelli vatandaşlara öğrenciler tarafından hazırlanan sürpriz hediyeler dağıtıldı. Üniversite öğrencileri hazırlanan yiyecekleri kendi elleriyle engellilere takdim ettiler.
(HH-Eİ-Y)

31.12.2012 20:00:48 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT