1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ünişad, Çalışmalarını Anlattı

Ünişad, Çalışmalarını Anlattı

Ünişad, Çalışmalarını Anlattı
A+A-

Ünye İş Adamları Derneği (ÜNİŞAD) Başkanı Musa Tapçı, Ünye'nin sanayide, turizmde ve eğitimde zirvelere çıkması için gayret gösterdiklerini belirterek, "Konuşan değil, üreten bir anlayışla, ruhumuzu o

Ünye İş Adamları Derneği (ÜNİŞAD) Başkanı Musa Tapçı, Ünye'nin sanayide, turizmde ve eğitimde zirvelere çıkması için gayret gösterdiklerini belirterek, "Konuşan değil, üreten bir anlayışla, ruhumuzu ortaya koyarak Ünye'ye ve Ünyelilere hizmet etmeye çabalamaktayız" dedi.
ÜNİŞAD, ilçede görev yapan basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Dernek merkezinde düzenlene kahvaltıya ÜNİŞAD Başkanı Musa Tapçı, Yönetim Kurulu Üyeleri Rüştü Atar, Cezmi Aygün, Hüseyin Veyisoğlu ile Genel Sekreter Serkan Altuntaş katıldı. Yaptıkları faaliyetlerden bahseden Musa Tapçı, "Göreve geldiğimiz Ocak 2011 tarihinden bu yana 9 Yurt içi, 7 Yurtdışı gezisi olmak üzere toplam 16 kültürel ve iş gezisi düzenlemiştir. Ayrıca Federasyonumuzun KOBİ'lere yönelik 3 adet sanayi ve ticaret fuarı organizasyonuna katılımcı olarak iştirak etmiş ve 140 Ünyeli iş adamımızın bu fuarlara ziyaretçi olarak katılmasını sağlamıştır. 7 seminer düzenlemiş olup bunlardan birini de Ticaret ve Sanayi Odamız ile birlikte organize etmiştir. Bunların yanı sıra irili ufaklı birçok ziyaretlerde bulunmuş ve birçok siyasetçi, bürokrat, işadamı, oda, dernek ve medya grubunu da ayrıca dernek binamızda ağırlamıştır. Ünyemizin sanayide, turizmde ve eğitimde zirvelere çıkması için bütün çabamızla gayret edeceğimizi de burada sizlerle paylaşmak istiyorum ve konuşan değil, üreten bir anlayışla, ruhumuzu ortaya koyarak Ünye'ye ve Ünyelilere hizmet etmeye çabalamaktayız" diye konuştu.
(SG-SLH-Y)

05.12.2012 15:00:49 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT