1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ünal Aysal Sneijder Transerine Açıklık Getirdi

Ünal Aysal Sneijder Transerine Açıklık Getirdi

Ünal Aysal Sneijder Transerine Açıklık Getirdi
A+A-

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, İtalya'nın Inter Kulübü'nde forma giyen Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder için transfer görüşmelerinde bulunduklarını söyledi. Galatasaray TV'de canlı yayın

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, İtalya'nın Inter Kulübü'nde forma giyen Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder için transfer görüşmelerinde bulunduklarını söyledi.
Galatasaray TV'de canlı yayın konuğu olduğu programda açıklamalarda bulunan Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Hollandalı oyuncu Wesley Sneijder'in transferine açıklık getirdi. Inter Kulübü Başkanı Massimo Moratti ile dün İtalya'da yemek yediğini anlatan Aysal, "Daha önceden planlanmış bir yemekti. Alt yapıda futbolcu yetiştirme ve verme konularında nasıl bir işbirliği kurulabileceğini konuştuk. Yemekte Sneijder konusu da konuşuldu. Transfer müspet bir ivme kazanmıştır. Teknik arkadaşlarımız oturup müzakere edecekler. Ben de talimatını verdim. Sanıyorum önümüzdeki günlerde netleşir. İki kulübün başkanı olarak bu konuda bir irade beyanında bulunduk. Ama futbolda çok detay var. Aile faktörü de çok önemli. Müzakerelerde zannediyorum bizim istediğimiz ölçüde fiyat indirimi sağlanacaktır" dedi.
Aysal, Milan Kulübü yöneticisi Adriano Galliani ile de görüştüğünü belirterek, "Kendisi Milano'da olduğumu öğrenmiş ve beni davet etti. Ofisinde görüştük. Her iki takımdan da başka talebimiz olmadı. Onlara da talepleri olursa görüşebileceğimizi söyledik" diye konuştu.
Öte yandan, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kendilerine bir transfer listesi sunduğunu dile getiren Başkan Aysal, bu listede, basına isimleri yansıyan Wesley Sneijder, Carlinhos ve Nacer Chadli'nin bulunduğunu doğrularken, Milanlı futbolcu Luca Antonini'nin ise gündemlerinde olmadığını kaydetti.
(BÇ-BÇ-S)

08.01.2013 15:59:01 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT