1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Umsad, İl Sağlık Müdürü Öztürk'ü Ziyaret Etti

Umsad, İl Sağlık Müdürü Öztürk'ü Ziyaret Etti

Umsad, İl Sağlık Müdürü Öztürkü Ziyaret Etti
A+A-

Umut Sağlıkçılar Derneği (UMSAD) yönetim kurulu üyeleri, yeni atanan idarecilere hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretlere Dernek Başkanı Dr. Mustafa Şafak, Yönetim Kurulu Üyesi Dt. M. Naci Te

Umut Sağlıkçılar Derneği (UMSAD) yönetim kurulu üyeleri, yeni atanan idarecilere hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyaretlere Dernek Başkanı Dr. Mustafa Şafak, Yönetim Kurulu Üyesi Dt. M. Naci Terzi ve Dernek Genel Sekreteri İsmail Çalış katıldı.
Kastamonu'ya yeni atanan İl Sağlık Müdürü Dr. Metin Öztürk'ü ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunan UBSAD üyeleri, ayrıca ziyarette İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen "Gencim Sağlıklıyım Kötü Alışkanlığım Yok" projesi ile ilgili açıklamalarda da bulundu.
Başkan Şafak, "Sayın idarecilerimiz faaliyetlerimizden memnuniyet duyduklarını ve bundan sonraki faaliyetlerimize katılmak ve katkıda bulunmak istediklerini ifade ettiler. Kurumlarımızın üyelerimiz tarafından yürütülen gönüllü sağlık hizmetlerine verdikleri maddi manevi destek bizlerin çalışma azmini artırmaktadır. İdarecilerimizden ve sağlık çalışanlarından aldığımız pozitif enerji ile daha büyük ve güzel işler yapmak istiyoruz" dedi.
(Vİ-SA-Y)

06.12.2012 14:47:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT