1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Umman Şura Meclis Heyeti Hamamönü'nü Gezdi

Umman Şura Meclis Heyeti Hamamönü'nü Gezdi

Umman Şura Meclis Heyeti Hamamönünü Gezdi
A+A-

Dünyanın hemen her yerinden ziyaretçilerin büyük ilgi gösterdiği Hamamönü, Ankara'ya resmi ziyarette bulunan heyetlerin de ilk tercihi olmaya devam ediyor. TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in konuğu olarak

Dünyanın hemen her yerinden ziyaretçilerin büyük ilgi gösterdiği Hamamönü, Ankara'ya resmi ziyarette bulunan heyetlerin de ilk tercihi olmaya devam ediyor.
TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in konuğu olarak Türkiye'de bulunan Umman Şura Meclisi Başkanı Sheikh Khalid bin Hilal Nasir Al Maawali ve beraberindeki heyetin Ankara gezi programlarında gerçekleştirdikleri ilk ziyaret Hamamönü'ne oldu. Altındağ Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Ayaz ve İnsan Kaynakları Müdürü Süleyman Yavuz'un eşlik ettiği heyet, Taceddin Dergahı ile başladıkları ziyarette ardından Sanat Sokağı'na geçti. Sanat Sokağı içerisindeki atölyeleri tek tek gezen ve eserleri inceleyen Umman Şura Meclisi heyeti, tarihi bölgenin restorasyon süreci ile ilgili de Başkan Vekili Ayaz'dan bilgi aldı. Gezinin ardından çay molası verilen Kamil Paşa Konağı'nda Al Maawi, Mehmet Emin Ayaz'a günün anısına plaket ve çeşitli hediyeler takdim etti.
(BK-CC-Y)

28.01.2013 13:04:57 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT