1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ümit Karan'ın Flaş Açıklamasına Duygun Yarsuvat'tan Cevap ! GS Satılacak mı ?

Ümit Karan'ın Flaş Açıklamasına Duygun Yarsuvat'tan Cevap ! GS Satılacak mı ?

Ümit Karan'ın Flaş Açıklamasına Duygun Yarsuvat'tan Cevap ! GS Satılacak mı ?
A+A-

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla spor gündemini kasıp kavuran, dengeleri değiştiren Ümit Karan'a cevap Galatasaray'ın 1 numarası Duygun Yarsuvat'tan geldi. Galatasaray Ruslara satılacak diyen Karan'a Yarsuvat ne cevap verdi ?

Ümit Karan geçen günlerde, kulübün Ruslara satılacağını iddia ederek spor gündemini sarsmıştı. Bu iddialara jet yalanlama kulübün 1 numaralı patronunda geldi. Duygun Yarsuvat verdiği demeçte; "Birisi çıkıyor, Galatasaray'ın Ruslara satılacağını söylüyor. Akla Mantığa Sığar mı ? Bu tamamen bir uydurma" dedi.

 

umit-karan.jpg


Sarı-Kırmızılı takımın uzun zaman formasını giyen Ümit Karan'ın artık Galatasaray'a yakın olmadığını belirten Yarsuvat açıklamalarına şöyle devam etti; "Ruslar'a satılacak olan kişiye sorun bakalım; sen bunu nereden öğrendin? Artık bu kişi Galatasaray camiasına yakın değil. Eskişehirspor'a gitti, menajerlik yaptı. Galatasaray'da üye bile değil" dedi.


Takımın kötü gidişatı hakkındaki söylentilere de değinen Duygun Yarsuvat şu cümleleri kullandı; "Biz umutluyuz. Puan durumuna bakın. Takım da takır takır oynuyor. İyi gittiğimiz için mi bizi umutsuz gösteriyorlar?" dedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT