1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ümit Boyner cumhurbaşkanı adayı olacak mı?

Ümit Boyner cumhurbaşkanı adayı olacak mı?

Ümit Boyner cumhurbaşkanı adayı olacak mı?
A+A-

Ümit Boyner Cumhurbaşkanı adayı olacak mı? CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olacağı iddiaları gündeme gelen TÜSİAD eski Başkanı Ümit Boyner bu iddialara cevap verdi. Boyner cevabında, "Hiçbir siyasi görevle ilgilenmiyorum." ifadelerini kullandı.

Ümit Boyner Cumhurbaşkanı adayı olacak mı? CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olacağı iddiaları gündeme gelen TÜSİAD eski Başkanı Ümit Boyner bu iddialara cevap verdi. Boyner cevabında,  "Hiçbir siyasi görevle ilgilenmiyorum." ifadelerini kullandı. 

TÜSİAD eski Başkanı Ümit Boyner Cumhurbaşkanı adaylığı iddialarına Twitter hesabından yanıt verdi. Boyner, hiçbir siyasi görevle ilgilenmediğini söyledi.

İSMİ KULİSLERDE KONUŞULUYORDU

Ağustos'taki Köşk seçimleri öncesinde bir çok kuliste çeşitli adayların ismi zikrediliyordu. Bu isimlerden birisi de Ümit Nazlı Boyner'di.

"GERÇEĞİ YANSITMIYOR"

CHP'nin aday gösterebileceği iddiaları sonrası Twitter'dan açıklama yapan Ümit Boyner, "Sözde Cumhurbaşkanlığı adaylığım hakkındaki söylenti, yakıştırma ve spekülasyonlar hiç bir surette gerçeği yansıtmamaktadır." ifadelerini kullandı."HİÇBİR SİYASİ GÖREVLE İLGİLENMİYORUM"

Boyner, "Konunun uzamasından rahatsızım. Kesin bilgi: cumhurbaşkanlığı dahil hiç bir siyasi görevle ilgilenmiyorum." dedi. /ankarahaber

A+A-

HABERE YORUM KAT