1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Uluslararası Fair-play Ödülleri Sahiplerini Buldu

Uluslararası Fair-play Ödülleri Sahiplerini Buldu

Uluslararası Fair-play Ödülleri Sahiplerini Buldu
A+A-

Uluslararası Fair-Play ödül töreni, İstanbul'da gerçekleştirildi. Törende Spor A.Ş, Avrupa Fair Play Birliği (EFPM) ve Avrupa Olimpiyat Komiteleri Birliği (EOC) tarafından 2012 yılının 'şeref diplomas

Uluslararası Fair-Play ödül töreni, İstanbul'da gerçekleştirildi. Törende Spor A.Ş, Avrupa Fair Play Birliği (EFPM) ve Avrupa Olimpiyat Komiteleri Birliği (EOC) tarafından 2012 yılının 'şeref diploması' ödülüne layık görüldü.
İstanbul Haliç Kongre Merkezi gerçekleştirilen ödül töreninde, ödül sahipilerine ödüllerini Avrupa Fair Play Birliği (EFPM) Başkanı Christian Hinterberger verdi. Ödül gecesinde konuşan Avrupa Fair Play Birliği Başkanı Christian Hinterberger, İstanbul gençlerine verilen hizmetlerin daha barış ve doğru bir yolun önünü açacağını vurgulayarak,"Spor insanlar nezdinde toplumsal diyaloğun bir kapısı olarak algılanmasınıda sağlayacaktır. İnsanların karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde kalacaklarını mümkün kılacaktır" dedi.
Törende Türk Spor Ajansı (TSA) tarafından "Yılın Spor Yazarı" seçilen Türkiye Gazetesinden Hasan Sarıçiçek ve Dünya Fair Play ödülüne layık görülen Futbolcu Turgay Bahadır'da ödüllerini aldılar.
(DG-RFK-S)

09.02.2013 21:41:34 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT