1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ulupınar'dan Bakan Yardımcısı Balta'ya Ziyaret

Ulupınar'dan Bakan Yardımcısı Balta'ya Ziyaret

Ulupınardan Bakan Yardımcısı Baltaya Ziyaret
A+A-

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar beraberinde, Karapınar Belediye Başkanı Ercan Kınaç ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammed Balta'yı makamında ziyaret etti. Millet

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar beraberinde, Karapınar Belediye Başkanı Ercan Kınaç ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammed Balta'yı makamında ziyaret etti.
Milletvekili Ulupınar Bakan Yardımcısı Balta'ya gerçekleştirilen ziyaretle ilgili yaptığı konuşmada, "Karapınar Belediye Başkanımız Ercan Kınaç ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcımız Sayın Muhammed Balta'yı Karapınar Belde Sınırları içerisinde bulunan yolların iyileştirilmesi için hazırlanan proje konusunda destek talebimizi iletmek için makamında ziyaret ettik. Başkanımız, hazırlanan projeyi Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğüne sunmuştu. Bizde bu konuda Sayın Bakan Yardımcımızın desteklerini istedik. Beldemiz yollarının iyileştirilmesi ve tamamlanması için gerekenler hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Sayın Bakan Yardımcımız konuyla ilgileneceğini ve gerekli desteği vereceğini söyledi. Bizlerde konunun takipçisi olacağız. Sayın Bakan Yardımcımıza ilgisi için çok teşekkür ediyorum" dedi.
(FE-SA)

29.01.2013 17:47:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT