1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ulupınar Tanıtım İçin Uçakla Trabzon Gitti

Ulupınar Tanıtım İçin Uçakla Trabzon Gitti

Ulupınar Tanıtım İçin Uçakla Trabzon Gitti
A+A-

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman ve yönetimi ile birlikte, ilimizde faaliyet gösteren havaalanını tanıtmak ve desteklemek amacıyla

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman ve yönetimi ile birlikte, ilimizde faaliyet gösteren havaalanını tanıtmak ve desteklemek amacıyla Trabzon'a uçakla seyahat etti.
Kalabalık bir grupla gerçekleşen uçuş hakkında açıklama yapan Ulupınar, uçuşun çok keyifli geçtiğini belirtti. Milletvekili Ulupınar Zonguldak'tan uçak seferlerini desteklemek ve tanıtmak için Trabzon'a geldiklerini ifade ederek, "Havaalanımıza destek amacıyla Trabzon'a, Merkez İlçe Başkanımız ve yönetimi ile birlikte uçtuk. Havaalanında bizleri AK Parti Trabzon İl Başkanı Adnan Günnar ve yönetimi karşıladı. Buradan teşkilatı ziyaret ettik ve sonrasında Trabzon Valimiz Sayın Recep Kızılcık makamında İl teşkilatımız ile birlikte bizleri kabul etti. Sayın valimiz Trabzon'dan Zonguldak'a gidip orada yaşamını devam ettiren birçok vatandaşımızın olduğunu vebu tür şehirlerarası uçuşların olmasının insanlarımızın rahat seyahat edebilmelerini sağlayacağını belirtti. Bizlerin de en büyük temennisi, vatandaşlarımızın havaalanımıza yoğun ilgi göstermeleridir. Şu an iç hat olarak Trabzon ve İstanbul'a uçuşlarımız var. İnşallah vatandaşlarımızın desteği ile ülkemizin daha çok şehrine uçuşlarımız olacak. '' dedi. Konuşmaların ardından Milletvekili Ulupınar Vali Kızılcık'a ziyaret anısı olarak Zonguldak'ın Devrek ilçesine ait baston hediye etti.
(FE-SA-Y)

30.12.2012 16:33:22 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT