1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ulupınar, Karaman Beldesine Kent Ormanı Meteoroloji İstasyonu Açıldı

Ulupınar, Karaman Beldesine Kent Ormanı Meteoroloji İstasyonu Açıldı

Ulupınar, Karaman Beldesine Kent Ormanı Meteoroloji İstasyonu Açıldı
A+A-

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından yurdumuzun çeşitli yerlerinde yapılan tesislerin resmi açılışlarının Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından ya

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından yurdumuzun çeşitli yerlerinde yapılan tesislerin resmi açılışlarının Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapıldığını belirtti.
Zonguldak Milletvekili konu ile ilgili yaptığı açıklama da, "Orman ve Su İşleri Bakanlığımız tarafından yurdumuzun çeşitli yerlerinde hizmete açılan 16 milyar yatırım bedelli 112 adet tesisin resmi açılışları Başbakanımız tarafından yapılmıştır. Bu kapsamda ilimizin Karaman Beldesinde Kadı Orman içi Dinlenme Yerleri ve 1 adet Otomatik Gözlem İstasyonu yatırımlarının açılışı gerçekleştirilmiştir. Açılışın yapıldığı günlerde TBMM Genel Kurulunda Bütçe görüşmeleri olduğu için açılış programına katılamadım. Karaman Beldemize ve Zonguldak'ımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Orman ve Su İşleri Bakanlığımız tarafından İlimizde yapımı devam eden projeler bulunmaktadır" dedi.
(FE-OA-Y)

25.12.2012 14:25:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT