1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ulupınar Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarını Ziyaret Etti

Ulupınar Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarını Ziyaret Etti

Ulupınar Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarını Ziyaret Etti
A+A-

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, ESTAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Esat Koç ile birlikte Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Ziya Altunyaldız'ı makamında ziyaret etti. AK Parti Zo

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, ESTAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Esat Koç ile birlikte Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Ziya Altunyaldız'ı makamında ziyaret etti.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, "Esat Bey Yassı Çelik Sektöründe faaliyet gösteren bir iş adamımızdır. Kdz Ereğli'de kendisi gibi bu sektörde faaliyet gösteren başka çalışanlarımız da mevcuttur. Dolayısıyla bu sektörün sorunları bunların çözümlenmesi konusunda bizden destek istedi. Bizde konu ile ilgili Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarımız Ziya Altunyaldız'ı makamında ziyaret ettik. Kendisine bu sektörün sorunları ile ilgili bir dosya sunduk. Konu ile ilgili neler yapılabilir karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Müsteşarımız konu ile ilgili çalışma yapacaklarını ve yardımcı olacaklarını belirttiler. Kendilerine teşekkür ederim "dedi.
Ziyaretin Konusu Ereğli'deki sac tüccarlarının ve sektörün sorunları ve bu sorunların çözüm yolları oldu.
(FE-OA-Y)

01.02.2013 13:31:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT