1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Uluhan Tiyatrosu'ndan "son Ermeni" Bünyan'da Beğeni İle İzlendi

Uluhan Tiyatrosu'ndan "son Ermeni" Bünyan'da Beğeni İle İzlendi

Uluhan Tiyatrosundan son Ermeni Bünyanda Beğeni İle İzlendi
A+A-

Bünyan Belediyesi kültür hizmetleri kapsamında sahnelenen 'Son Ermeni' Bünyan halkını büyüledi. Bünyan Belediyesi kültür sanat hizmetleri kapsamında sahnelenen oyunu Bünyan Kaymakamı Engin Aksakal,

Bünyan Belediyesi kültür hizmetleri kapsamında sahnelenen 'Son Ermeni' Bünyan halkını büyüledi.
Bünyan Belediyesi kültür sanat hizmetleri kapsamında sahnelenen oyunu Bünyan Kaymakamı Engin Aksakal, Garnizon Komutanı Abdullah Yılmaz, Bünyan Emniyet Müdürü Zeki Karslı, Bünyan İlçe Müftüsü Lokman Arslan ve oda başkanları ile çok sayıda vatandaş izledi.
Uluhan Kültür Sanat ve Tiyatro ekibi Genel Sanat Yönetmeni Şükrüye Uluhan tiyatro sonunda yaptığı açıklamada, "Kış gününde Bünyan halkını buraya toplayarak bu birlikteliği sağlayan Bünyan Belediye Başkanı Sayın Mehmet Özmen'e teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Bünyan Kaymakamı Engin Aksakal Uluhan Kültür ve Sanat ekibine memnuniyetini dile getiren konuşmasında, "Bünyan Belediye Kültür ve Sanat faaliyetleri çerçevesinde 'Son Ermeni' oyununu keyifle izledi. Bu tür faaliyetlerinden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Özmen'e teşekkür ediyorum" ifadelerinde bulundu.
Program Aksakal, Özmen, ve 'Son Ermeni' adlı tiyatro oyununun oyuncu kadrosu ile birlikte çekilen fotoğraflarla son buldu.
(AÖ-Y)

18.01.2013 15:19:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT