1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Uludağ'da Kenan Doğulu Ve Hande Yener Rüzgarı

Uludağ'da Kenan Doğulu Ve Hande Yener Rüzgarı

Uludağda Kenan Doğulu Ve Hande Yener Rüzgarı
A+A-

Ünlü sanatçılar Kenan Doğulu ve Hande Yener, Uludağ'da hayranlarıyla buluştu. Kış turizm mekanlarından olan Uludağ'da Kenan Doğulu ve Hande Yener rüzgarı esti. Ünlü sanatçılar, karla kaplı zirvede

Ünlü sanatçılar Kenan Doğulu ve Hande Yener, Uludağ'da hayranlarıyla buluştu.
Kış turizm mekanlarından olan Uludağ'da Kenan Doğulu ve Hande Yener rüzgarı esti. Ünlü sanatçılar, karla kaplı zirvede verdiği konserle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Türkiye'nin en büyük kış festivali Arçelik Winterfest kapsamında sahne alan Kenan Doğulu, sevenlerine unutamayacakları bir gece yaşattı. Kardeşi DJ Ozan Doğulu'nun da katıldığı konserde, Bursalı tatilciler gece geç saatlere kadar konserin tadını çıkardı. Albümlerindeki parçaları seslendiren Kenan Doğulu, konserine 'Ara beni lütfen' şarkısıyla başladı. Gece geç saatlerde başlayan konserde tatilciler, ünlü sanatçının şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti.

HANDE YENERLİ HAYRANLARIYLA BİRLİKTE ŞARKI SÖYLEDİ
Kenan Doğulu'nun yanı sıra Avea Whitefest 2013 kapsamında ünlü sanatçı Hande Yener de Karinna Otel'de sahne aldı. Şarkılarıyla hayranlarını mest eden ünlü sanatçı, sahnede kalıdğı bir saat boyunca sevenlerine şarkılar seslendirdi. Ünlü sanatçı sahnede hızını alamayarak hayranlarının yanına da gitti. Hayranlarıyla birlikte şarkılar söyleyen Hande Yener, performansıyla tatilcilerden tam not aldı.
(YS)

12.02.2013 06:32:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT