1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ultraslan'dan Diyarbakırspor'a Destek
Ultraslandan Diyarbakırspora Destek

Ultraslan'dan Diyarbakırspor'a Destek

Spor Toto 3. Lig'inde mücadele eden ve kümede kalma savaşı veren Diyarbakırspor'a Galatasaray taraftarlarından destek geldi. Galatasaray, Antalyaspor maçı öncesi hazırlıklarını tamamlayan Galatasar

A+A-
Spor Toto 3. Lig'inde mücadele eden ve kümede kalma savaşı veren Diyarbakırspor'a Galatasaray taraftarlarından destek geldi.
Galatasaray, Antalyaspor maçı öncesi hazırlıklarını tamamlayan Galatasaray taraftar grubu Ultraslan, tribünlerde 'Dayan Diyarbakır Spor Kardeşliktir' pankartı açtı. Diyarbakırspor'un kendileri için farklı anlamlar ifade ettiğini belirten Ultraslan grubu lideri Sebahattin Şirin, Diyarbakırspor'un içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını istediklerini söyledi. Şirin, "Futbol şehir takımlarıyla daha güzeldir. Diyarbakır'da futbolu seven bir kentimiz. Daha önce karşılaştığımız maçlarda bizi en güzel şekilde ağırlamış ve çok güzel dostluklar kurmuştuk. Diyarbakır'daki dostlarımızla sık sık görüşüyoruz. Grubumuz içerisinde de birçok Diyarbakırlı arkadaşımız, kardeşimiz var. Zamanında şahısların yaptığı hatayı Diyarbakırspor kulübü ödememeli. Diyarbakırspor dayanmalı ve hak ettiği yere dönmelidir" şeklinde konuştu.
(MY-AKK-S)

10.02.2013 15:25:05 TSI

HABERE YORUM KAT