1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ülkücü Gençler 9 Şubat'ta Ankara'da Buluşuyor
Ülkücü Gençler 9 Şubatta Ankarada Buluşuyor

Ülkücü Gençler 9 Şubat'ta Ankara'da Buluşuyor

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Afyonkarahisar İl Başkanı Emre Burak Tağ, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tarafından koordine edilen, Türkiye ile birlikte dünya genelinden binl

A+A-
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Afyonkarahisar İl Başkanı Emre Burak Tağ, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tarafından koordine edilen, Türkiye ile birlikte dünya genelinden binlerce ülkücü gencin Ankara'da bir araya geleceği buluşma ile ilgili açıklama yaptı.
9 Şubat Cumartesi günü sabah Saat:07.30'da Afyonkarahisar'da Anıtpark önünden ücretsiz olarak araçlar kaldırılacağı söyleyen Tağ, Türk Devleti'nin sosyolojik yapısında kurultayların ayrı bir yeri olduğunu, demokratik rejimlerde halkın katılımcılığını artıran, birlikteliğin güçlenmesinde pekiştirici olan, birey olabilmenin düzenlenen kurultaylar ile mümkün olduğunu söyledi.
Tağ, "Türk gençliğinin ve Ülkü Ocakları mensuplarımızın da inandıkları bu doğrultuda, 9 Şubat'ta Ankara Arena Spor Salonu'nda birlikteliğimizi vurgulayacak bir kurultay yapacağız" dedi. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Afyonkarahisar İl Başkanı Emre Burak Tağ, yarının Türkiye'sinin mimarları olan gençleri kurultaya davet etti.
(GC-SK-Y)

07.02.2013 13:20:52 TSI

HABERE YORUM KAT