1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ülkü Ocaklarında İstişare Toplantısı

Ülkü Ocaklarında İstişare Toplantısı

Ülkü Ocaklarında İstişare Toplantısı
A+A-

Yerköy Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından, Yozgat İl ve İlçe Ocakları ile birlikte istişare toplantısı düzendi. Düzenlenen toplantıya Yozgat Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkan

Yerköy Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından, Yozgat İl ve İlçe Ocakları ile birlikte istişare toplantısı düzendi.
Düzenlenen toplantıya Yozgat Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Adnan Menderes Gülbaş ve İlçe Ocak Başkanları katıldı. Toplantı sonrası ev sahibi olarak açıklama yapan Yerköy Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı sayın Selim Atik, "Yozgat ilimizde ve ilçelerimizde faaliyet göstermekte olan Ülkü Ocaklarımız bünyesinde, yetişmekte olan genç kardeşlerimizin Milli ve Manevi şuurla yetişmeleri yönünde düzenli olarak programların ve faaliyetlerin düzenlenmesi, teşkilat olarak sürekli bir istişare ve yardımlaşmanın sağlanması, İlçemizde devam eden Kuran-ı Kerim kursunun her teşkilat bünyesinde genç kardeşlerimiz için başlatılması kararı alınmıştır. Toplantımızın teşkilatlarımıza ve Yozgat'ımıza hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak'tan niyaz ederim" dedi.
(ÖE-ZB-Y)

07.02.2013 17:48:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT