1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ülkü Ocakları İl Başkanlığı'ndan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı Bayburt

Ülkü Ocakları İl Başkanlığı'ndan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı Bayburt

Ülkü Ocakları İl Başkanlığından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı  Bayburt
A+A-

Bayburt Ülkü Ocakları İl Başkanlığı'nca 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı dolayısıyla bur kutlama mesajı yayınlandı. Ülkü Ocakları Başkanlığı'nca yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi; "Far

Bayburt Ülkü Ocakları İl Başkanlığı'nca 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı dolayısıyla bur kutlama mesajı yayınlandı.
Ülkü Ocakları Başkanlığı'nca yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi; "Farklı görüş ve düşünceleri objektif bir şekilde yansıtan tarafsız bir basının, toplumda huzur ve güven ortamının sağlanmasında önemli payı vardır . Fedakarca çalışan basın mensuplarının çalışma şartlarını kolaylaştırma, onlara gereken desteği ve katkıyı sağlamanın, toplum olarak herkesin görevi olduğunu bilmeliyiz.Gazetecilik, insanlara haber ve bilgi akışı sağlamak adına önemli bir görevdir. Gazeteciler, demokrasinin güçlenmesine katkıda bulunan ve bulundukları bölgenin sorunlarını gündeme taşıyarak sorunların çözümü noktasında önemli görevi üstlenmektedirler.
Yerel ve ulusal basınımızın temsilcileri, bu önemli görevin layıkıyla yerine getirilmesi için; zor şartlarda ve büyük bir özveriyle çalışmaktadırlar. Gazetecilik mesleği düşündüğünü ve gördüğünü rahatça paylaşabilmek demektir. Son yıllarda her meslek dalında olduğu gibi gazetecilik üzerinde de kurulan baskı, ülke de tüm insanları bir model içerisine sokma çabası hızla devam etmektedir. Bu baskıları aldırmadan yerelde İlkeli, tarafsız, sorumlu gazetecilik anlayışı çerçevesinde görevlerini başarıyla yerine getiren tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, başarılarının devamını dilerim."
(YY-AT-Y)

10.01.2013 17:54:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT