1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ülkeyi ayağa kaldıran şok görüntülerin anı...

Ülkeyi ayağa kaldıran şok görüntülerin anı...

Ülkeyi ayağa kaldıran şok görüntülerin anı...
A+A-

Meksika devlet başkanını ve halkını ayağa kaldıran görüntüler...İsmi açıklanmayan Meksikalı bir pilot, 23 yaşındaki Esmeralda Ugalde isimli şarkıcı ve 19 yaşındaki oyuncu arkadaşı SamadhiZendejas'ı kokpite davet etti. Ülkeyi ayağa kaldıran şok görüntüleri

İsmi açıklanmayan Meksikalı bir pilot, 23 yaşındaki Esmeralda Ugalde isimli şarkıcı ve 19 yaşındaki oyuncu arkadaşı SamadhiZendejas'ı kokpite davet etti. Ancak genç şarkıcının kafasında pilotun şapkasıyla birlikteuçağı kumanda ederken çekilmiş fotoğrafları internette hızla yayıldı.

Fotoğraflar kısa süre içinde kaldırılmasına rağmen Magnicharters şirketi, bu duruma izin veren pilotun kendi şirketlerinde çalıştığını tespitetti ve işine sonverdi.

 

SOSYAL MEDYAYIDA SALLADI

Kokpite giren ancak fotoğraflarda olmayan şarkıcı Zendejas, uçak yerdeyken kokpite girdiklerini söyleyerek pilotu savunmayaçalışsa da pilot gerçeğin böyle olmadığını, tüm bunların uçuş sırasında yaşandığını itiraf etti.

PİLOT HARİCİNDE KESİNLİKLE KİMSE GİREMEZ

Olayın ardından kısa bir açıklama yapan havayolu şirketi sözcüsü ise "Uçak otomatik pilotta bile olsa bile böyle birşeye göz yummmız mümkündeğil. Oyuncu, şarkıcı bile olsalar kimsenin kokpite girmesine izinverilemez" diye konuştu.

A+A-
ETİKETLER:

HABERE YORUM KAT