1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ulaştırma Bakanı Yıldırım Ve Rus Bakan Sokolov Samsun'da

Ulaştırma Bakanı Yıldırım Ve Rus Bakan Sokolov Samsun'da

Ulaştırma Bakanı Yıldırım Ve Rus Bakan Sokolov Samsunda
A+A-

Rusya'dan Orta Asya ve Orta Doğu'ya kombine yük taşımacılığının Türkiye üzerinden yapılmasını sağlayan Samsun-Kavkaz Tren Feri Hattı resmi açılış töreni için Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı

Rusya'dan Orta Asya ve Orta Doğu'ya kombine yük taşımacılığının Türkiye üzerinden yapılmasını sağlayan Samsun-Kavkaz Tren Feri Hattı resmi açılış töreni için Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binalı Yıldırım ve Rusya Federasyonu Ulaştırma Bakanı Maxim Y. Sokolov, Samsun'a geldi.
Samsun ilk olarak Rus Bakan Maxim Y. Sokolov uçakla geldi. Saat 10.00 sıralarında Samsun-Çarşamba Havalanı'na ile Rus Bakan Sokolov, tören alanına geçti. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binalı Yıldırım da saat 10.30 sıralarında havaalanına geldi. Bakan Yıldırım da törenin yapılacağı Samsun Limanı Sanayi Rıhtımı'na geçti.
Samsun-Kavkaz Tren Feri Hattı resmi açılış töreni Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binalı Yıldırım ve Rusya Federasyonu Ulaştırma Bakanı Maxim Y. Sokolov'un katılımıyla yapılıyor.
(HAK-SLH-ÖZ-Y)

19.02.2013 11:56:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT