1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Uğur Mumcu'nun Ölümünün 20. Yılı

Uğur Mumcu'nun Ölümünün 20. Yılı

Uğur Mumcunun Ölümünün 20. Yılı
A+A-

Gazeteci yazar Uğur Mumcu, ölümünün 20. yıldönümünde evinin önünde düzenlenen törenle anıldı. Gazeteci yazar Uğur Mumcu, ölümünün 20. yıldönümünde yüzlerce sevenin katıldığı törenle anıldı. Arabasın

Gazeteci yazar Uğur Mumcu, ölümünün 20. yıldönümünde evinin önünde düzenlenen törenle anıldı.
Gazeteci yazar Uğur Mumcu, ölümünün 20. yıldönümünde yüzlerce sevenin katıldığı törenle anıldı. Arabasına konan bombanın patlaması sonucu 20 yıl önce hayatını kaybeden Mumcu için bugün evinin önünde düzenlenen anma törenine, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, DSP Genel Başkanı Masum Türker, eski DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan, Mumcu'nun eşi ve TBMM Başkanvekili Güldal Mumcu, Mumcu'nun çocukları, milletvekilleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Anma etkinliğine katılan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Mumcu'nun evine çıkarak Güldal Mumcu ve yakınları ile kısa bir süre sohbet etti. Ardından Mumcu'nun eşi Güldal Mumcu ile birlikte dışarı çıkan Kılıçdaroğlu, Mumcu anıtına karanfil bıraktı. Törenin ardından Kılıçdaroğlu Mumcu'nun evinin önünden ayrıldı.
(TB-ÖZ-Y)

24.01.2013 14:44:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT