1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Uğur Mumcu Ve Gaffar Okan'ın Ölüm Yıldönümü

Uğur Mumcu Ve Gaffar Okan'ın Ölüm Yıldönümü

Uğur Mumcu Ve Gaffar Okanın Ölüm Yıldönümü
A+A-

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, gazeteci-yazar Uğur Mumcu ve şehit Emniyet Müdürü Gaffar Okkan'ın ölüm yıldönümleri dolayısıyla yayımladığı mesajında, "Milletimizin bu iki değerli isme sahip çıkması ve isim

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, gazeteci-yazar Uğur Mumcu ve şehit Emniyet Müdürü Gaffar Okkan'ın ölüm yıldönümleri dolayısıyla yayımladığı mesajında, "Milletimizin bu iki değerli isme sahip çıkması ve isimlerini yaşatması teröre karşı verilmiş en güzel cevaptır" dedi.
Çiçek, Mumcu ve Okan'ın rahmetle andığını belirterek, "Toplumsal huzuru ve iç barışımızı bozmak isteyenlerce düzenlenen saldırılarda yaşamlarını yitiren Gazeteci Uğur Mumcu ve Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan'ı milletimiz unutmamıştır. Milletimizin bu iki değerli isme sahip çıkması ve isimlerini yaşatması teröre karşı verilmiş en güzel cevaptır. Terör milletimizin birlik ve beraberliğini, huzur ve güvenliğimizi bozamayacaktır. Milletimizin sağduyusu, öngörüsü ve birlik duygusu terörün emellerini boşa çıkartacaktır. Merhum Gazeteci Uğur Mumcu ve şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan'ın vefatlarının yıldönümünde ailelerine, sevenlerine ve milletimize bir kez daha başsağlığı ve sabır diliyorum" dedi.
(EDA-ÖZ-Y)

24.01.2013 15:58:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT