1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ugetam İle Enervis İş Birliği Protokolü İmzaladı

Ugetam İle Enervis İş Birliği Protokolü İmzaladı

Ugetam İle Enervis İş Birliği Protokolü İmzaladı
A+A-

UGETAM ile EWE Turkey Holding grup şirketi ENERVİS Enerji Servis A.Ş. arasında eğitim, belgelendirme, denetim ve AR-GE alanlarında iş birliği protokolü imzalandı. İmza törenine EWE Turkey Holding A

UGETAM ile EWE Turkey Holding grup şirketi ENERVİS Enerji Servis A.Ş. arasında eğitim, belgelendirme, denetim ve AR-GE alanlarında iş birliği protokolü imzalandı.
İmza törenine EWE Turkey Holding A.Ş. ile UGETAM'dan yöneticiler katıldı. EWE Turkey Holding CFO'su Dr. Frank Quante, UGETAM ile ENERVİS'in eğitim alanında iş birliğinin çok önemli olduğunu, Türkiye enerji sektörüne çok önemli katkı sağlayacak bir iş birliğinin ortaya konulduğunu ifade etti.
ENERVİS Genel Müdürü Osman Kipoğlu da, "Enerji sektörüne servis sağlayıcısı olarak geçen yıl faaliyetlerine başlayan ENERVİS'in kuruluş maksatları arasında, Almanya'nın önde gelen enerji dağıtım şirketlerinden olan EWE Grubu'nun tecrübesiyle Türkiye enerji dağıtım sektörüne birçok yenilik kazandırmak ve öncü konumdaki grup şirketlerinin birikimlerini sektörle paylaşmak vardır" şeklinde konuştu.
(MŞ)

11.02.2013 13:13:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT