1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ufuk Sarıca Basketbol Tutkunlarıyla Buluştu

Ufuk Sarıca Basketbol Tutkunlarıyla Buluştu

Ufuk Sarıca Basketbol Tutkunlarıyla Buluştu
A+A-

Prime Mall İskenderun, basketbol tutkunlarını Ufuk Sarıca ile buluşturdu. 7-18 yaş grubu gençlerin katıldığı Prime Mall İskenderun 2. Basketbol Akademisi 5 grupta olmak üzere 80 yarışmacıdan oluştu.

Prime Mall İskenderun, basketbol tutkunlarını Ufuk Sarıca ile buluşturdu.
7-18 yaş grubu gençlerin katıldığı Prime Mall İskenderun 2. Basketbol Akademisi 5 grupta olmak üzere 80 yarışmacıdan oluştu. Birbiriyle kıyasıya mücadele eden basketbol tutkunları Ufuk Sarıca ile tanışmanın heyecanını yaşadı.
Her yaş grubundan ilk 3'e giren başarılı basketbolcular madalyalarını Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca'dan aldı. Sarıca'nın gençlere hediye ettiği Pınar Karşıyaka Spor Kulübü'nün formalarını alan grup birincilerinin mutluluğu görülmeye değerdi.
Başarılı olan ve kendi yaş grubunda 2. olan basketbolculara özel formalar, 3. olan basketbolculara da Ufuk Sarıca imzalı basketbol topu hediye edildi.
Prime Mall İskenderun 2. Basketbol Akademisi'ne katılan tüm basketbolculara katılım belgesi veren Prime Mall İskenderun yetkilileri, Basketbol Akademisi'nin bundan sonra da devam edeceğini söyledi.
(AHS-Y)

06.02.2013 11:51:14 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT