1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Üçüzlere Devlet Eli Uzandı

Üçüzlere Devlet Eli Uzandı

Üçüzlere Devlet Eli Uzandı
A+A-

Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde dünyaya gelen Şener, Ali ve Şeymanur isimli üçüzlere Dinar Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından maddi yardım yapıldı. Kaymakamlık Mütevell

Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde dünyaya gelen Şener, Ali ve Şeymanur isimli üçüzlere Dinar Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından maddi yardım yapıldı.
Kaymakamlık Mütevelli heyeti üyeleri İlçe Kaymakamı Avni Kula'nın eşi Bilge Kula, Aynur Toker, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü İrfan Yüksel ve Dinar Sağlık Grup Başkanı Esra Eğice, Vahit ve Hatice çiftinin geçtiğimiz hafta dünyaya gelen üçüz bebeklerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde nakdi yardım ve bebek malzemeleri yardımında bulundular. Dinar Sağlık Grup Başkanlığı personeli Hemşire Kader Dikic,i bebekleri sağlık kontrolünden geçirerek, bazı tıbbi incelemeler gerçekleştirdi. Kaymakam eşi Bilge Kula ise üçüzleri kucağına alarak onlarla yakından ilgilendi. Dinar SYDV Müdürü İrfan Yüksel, gerçekleşen yardımlarla ilgili olarak, üçüzlerin ailelerinin evlerinde ziyaret edildiğini ve bu ziyarette, vakıf olarak maddi yardımların gerçekleştiğini ve zorunlu sağlık yardımları kapsamında da aileye gereken yardımların yapılacağını ifade etti. Yıprak beldesinde ikamet eden baba Vahit Çınar, SYDV'nin yapmış olduğu yardımlardan dolayı teşekkürlerini sunarak, "Dinar Kaymakamlığına, SYDV'ye ve ailemizle ilgilenen herkese teşekkür ederim" şeklinde konuştu.
(MK-GC-Eİ-Y)

19.02.2013 18:57:50 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT