1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ücretsiz 'gençlik Kampı' Düzenlenecek Malatya

Ücretsiz 'gençlik Kampı' Düzenlenecek Malatya

Ücretsiz gençlik Kampı Düzenlenecek  Malatya
A+A-

Antalya'da, gençlere ücretsiz olarak 'gençlik kampı' düzenleneceği bildirilirken, konuyla ilgili olarak Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açıklama yapıldı. Malatya Gençlik Hi

Antalya'da, gençlere ücretsiz olarak 'gençlik kampı' düzenleneceği bildirilirken, konuyla ilgili olarak Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açıklama yapıldı.
Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "Bakanlığımızca, gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmelerini temin etmek amacıyla Antalya'da kış dönemi gençlik kampı açılacaktır. Gençlik kamplarına katılacak gençlerin evlerinden alınıp kampa katılmaları ile tekrar evlerine teslim edilmeleri sürecindeki tüm masrafları, Bakanlığımızca karşılanacaktır" ifadeleri kullanıldı.
2013 yılında daha fazla gencin kamplardan yararlanabilmesi için ilk defa açılacak olan 17-24 yaş grubuna yönelik ücretsiz kış kampının, 16 Şubat-7 Mart tarihlerinde 4 dönem halinde düzenleneceği bildirilerek, daha sonra şunlar belirtildi:
"Kamplara başvurular Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri içerisinde bulunan gençlik merkezlerinde yapılacaktır. Başvuru formuna; genclikkamplari.gov.tr internet sitelerinden ulaşılabilecektir. Başvuru formlarının doldurulmasında gerekli hassasiyet gösterilecek, form; ilgili kurum ve kişilerce onaylanacaktır. Eksik ve yanlış beyanda bulunanların başvuruları kabul edilmeyecektir. Kamplarımız ücretsiz olup, katılmak isteyen gençlerimizin; ad, soyadı ve iletişim bilgileriyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz Gençlik Merkezi'ne başvurmaları gerekmektedir."
(NA-SO-Y)

11.02.2013 16:07:55 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT