1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Üç Günde 300 Ünite Kan Vererek Rekora İmza Attılar

Üç Günde 300 Ünite Kan Vererek Rekora İmza Attılar

Üç Günde 300 Ünite Kan Vererek Rekora İmza Attılar
A+A-

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi'nde öğrenci toplulukları öncülüğünde oluşturulan Kızılay'a kan bağışı kampanyasında 3 günde 300 ünite kan verilerek rekora imza atıldı. Yunus Emre ve Hoşgörü Topl

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi'nde öğrenci toplulukları öncülüğünde oluşturulan Kızılay'a kan bağışı kampanyasında 3 günde 300 ünite kan verilerek rekora imza atıldı.
Yunus Emre ve Hoşgörü Topluluğu, Arama Kurtarma ve Doğa Sporları Topluluğu (KARDOS) ve Bilinçli Gençler Topluluğu tarafından Kızılay'ın kan bağış merkezine öğrenciler ile akademik ve idari personel yoğun ilgi gösterdi. Bu ilginin bugün de devam etmesi durumunda 3 günde 400 ünite kan bağışı sağlanarak yeni bir rekora daha imza atılması hedefleniyor. Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi'nin sosyal sorumluluk ve gönüllülük ortak paydasında gerçekleştirdiği bu rekora Kızılay'dan da teşekkür geldi. Kızılay'ın internet sitesinde "Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi öğretim görevlileri, öğrencileri, personeli ve öğrenci gruplarına teşekkür ederiz" ifadeleri kullanıldı.
(MD-FM-Y)

30.11.2012 13:34:23 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT