1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tv'lerdeki Yemek Programları Zücaciyelerin Yüzünü Güldürüyor

Tv'lerdeki Yemek Programları Zücaciyelerin Yüzünü Güldürüyor

Tvlerdeki Yemek Programları Zücaciyelerin Yüzünü Güldürüyor
A+A-

-Televizyonlarda yayınlanan yemek programları zücaciyelerin yüzlerini güldürüyor. Hayrabolulu zücaciyeci Atilla Çıbukçu yaptığı açıklamada, televizyonlarda yayınlanan yemek programları, yemek sunumla

-Televizyonlarda yayınlanan yemek programları zücaciyelerin yüzlerini güldürüyor.
Hayrabolulu zücaciyeci Atilla Çıbukçu yaptığı açıklamada, televizyonlarda yayınlanan yemek programları, yemek sunumlarının değişik yemek takımlarıyla suumlarının yapılmasının işlerine olumlu olarak yansıdığını belirterek şunları söyledi; "Yemek programları küçük büyük herkesin ilgisini çekiyor. Bu programlar ailece seyredilirken programda yapılan yemeklerin özel ve birbirinden farklı porselen desenli yemek takımlarında sunulması, yemek takımları satışlarımıza olumlu yansıdı ve satışlarımızı artırdı. Özellikle genç kızların çeyiz hazırlıklarında sürekli marka ve çeşitlilik talepleri satışlarımıza olumlu yansıyor. "
Çıbukçu, her ürün ve markanın çeşitlerine ulaşmada zaman zaman sıkıntılar yaşadıklarını ancak müşterilerin taleplerine katologlar yardımıyla çözüm ürettiklerini belirterek, talebe göre 12 kişilik yemek takımlarını marka ve modellerine göre 300bin 500 tl'ye kadar değişen fiyatlarda yemek takımı sattıklarını kaydetti.

(ME)

06.01.2013 16:15:01 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT