1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. TV8'de beklenmedik flaşş iddaa gündeme bomba gibi düştü

TV8'de beklenmedik flaşş iddaa gündeme bomba gibi düştü

TV8'de beklenmedik flaşş iddaa gündeme bomba gibi düştü
A+A-

Acunun TV8 Kanalında flaş iddaa. Ekranların gülen neşesi TV8'de beklenmedik süpriz hadise yaşandı.TV8'de beklenmedik sürpriz gelişme!! Avans Tarihlerinde tutarsızlık...

Acunun TV8 Kanalında flaş iddaa. Ekranların gülen neşesi TV8'de beklenmedik süpriz hadise yaşandı.TV8'de deprem! Hepsi işten çıkarıldıTV8'in muhasebe servisi geçtiğimiz yıl sonu hesaplarını kapatmak için harcırah alarak yurtdışına gitmiş görünen bir muhabiri çağırarak avans kapatabilmeleri için pasaportunun yurtdışına giriş çıkış mühürlerinin bulunduğu sayfanın fotokopisini istedi.

Medyaradar'da yer alan habere göre; muhabirin "Benim pasaportum yok. Yurtdışına da hiç çıkmadım. Sizden harcırah da almadım. Bir yanlışlık olmasın" ifadesiyle skandal ortaya çıktı.
Geçtiğimiz yıl yurtdışına çıkmış görülen bütün muhabirler tek tek çağrılarak pasaportları kontrol edilerek savunmaları alındı. Şirket içinde başlatılan araştırmada çok ilginç bir skandal ortaya çıkartıldı. Buna göre bazı muhabirlerin hiç yurtdışına çıkmadıkları, bazılarının ise yurtdışına çıktıklarını söyledikleri tarihlerle muhasebeden alınan avans tarihleri arasında tutarsızlıklar belirlendi. Ayrıca bazı servis çalışanlarının Atılgan Poyrazoğlu'nun talimatıyla çeşitli bankalardan kredi çekerek parayı müdürlerine verdikleri de ortaya çıkınca durum Acun Ilıcalı'ya aksettirildi.
 
İddiaya göre bu duruma çok sinirlenen Acun Ilıcalı Atılgan Poyrazoğlu ve ekibinin işine son verdi. Bu durum karşısında mağdur muhabirler şaşkına döndü. Hem kendi isimleri kullanılarak şirketlerinin mağdur edilmesine adları karışmış, hem de müdürlerinin talimatıyla çekerek kendisine verdikleri kredilerin ödeme günü geldiği için kara kara düşünmeye başlamışlardı.

acunn.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT