1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tuzluca Belediyesi'nden Yol Yapım Çalışması

Tuzluca Belediyesi'nden Yol Yapım Çalışması

Tuzluca Belediyesinden Yol Yapım Çalışması
A+A-

Iğdır'ın Tuzluca Belediyesi, ağır kış şartları nedeniyle bozulan yollarda başlattığı yapım çalışmasını sürdürüyor. Konuyla ilgili olarak bilgi veren Tuzluca Belediye Başkanı Ahmet Sait Sadrettin Tü

Iğdır'ın Tuzluca Belediyesi, ağır kış şartları nedeniyle bozulan yollarda başlattığı yapım çalışmasını sürdürüyor.
Konuyla ilgili olarak bilgi veren Tuzluca Belediye Başkanı Ahmet Sait Sadrettin Türkan, belediye olarak ilçedeki ara cadde ve sokaklardaki çamuru önlemek amacıyla yoğun bir şekilde kumlama çalışması başlattıklarını belirtti. Yoğun kış şartları ile nedeniyle yollardaki bozulmalarla mücadele ettiklerini ifade eden Türkan, kumlama çalışmalarının kalıcı bir çözüm olmamasına rağmen vatandaşların yaşadıkları bölgelerde çamurla mücadele etmek zorunda kalmaması nedeniyle önemli olduğunu söyledi. Türkan, "Kışın oluşan yollardaki bozulmalarla ilgili olarak bahar aylarından itibaren yeni dönem çalışmalarımız başlayacaktır. Şu andaki önceliğimiz bugün vatandaşımızı çamurdan kurtaracak önlemleri almaktır" dedi.
Başkan Türkan, ilçe genelini kapsayan altyapı çalışmalarından su şebeke değişimi ve kanalizasyon hattının tamamlanmasından sonra yaşanan sıkıntıların kalıcı olarak çözüleceğini ve vatandaşların rahata kavuşacağını belirtti.
(BM-MSA-Y)

04.02.2013 16:36:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT