1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Tuzlalı Kadınlar İşbirliğini Sürdürüyor

Tuzlalı Kadınlar İşbirliğini Sürdürüyor

Tuzlalı Kadınlar İşbirliğini Sürdürüyor
A+A-

Tuzla Dernekler Platformu'nun kadın kolları işbirliğini sürdürüyor. Karşılıklı dayanışma ve yardımlaşmayı sürdüren kadınlar, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Tuzla Dernekler Platformu'nun ka

Tuzla Dernekler Platformu'nun kadın kolları işbirliğini sürdürüyor. Karşılıklı dayanışma ve yardımlaşmayı sürdüren kadınlar, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Tuzla Dernekler Platformu'nun kadın kolları, Tuzla Belediyesi'nin ev sahipliğinde bir araya geldi. Tuzla Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen toplantıya Erzurumlular, Kastamonulular, Bingöl Kayıklılar, Erzincan Caferliler, Çankırılılar, Fatsa Hatipliler, Yeşil Fatsalılar, Trabzonlular, Kastamonu İnebolulular, Giresunlular, Tuzla Rumelililer ve Tuzla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin kadın kolları katıldı.
Toplantıya katılan kadınlar, derneklerinin faaliyetleri hakkında bilgiler alarak karşılıklı işbirliğini sürdürme sözü verdi.Toplantı sonunda ise yoğun talep üzerine Kadın Şöleni'nin 2013 yılında da yapılacağı kararlaştırıldı.
(RFK-ÖK-Y)

18.02.2013 12:16:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT