1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Tuzlalı Kadınlar Hünerlerini Sergiledi

Tuzlalı Kadınlar Hünerlerini Sergiledi

Tuzlalı Kadınlar Hünerlerini Sergiledi
A+A-

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, 4 mahallede kadınlar arasında örgü örme yarışması düzenledi. Dereceye giren kadınlar, çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Şifa ve İstasyon Mahallesi'ndeki ka

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, 4 mahallede kadınlar arasında örgü örme yarışması düzenledi. Dereceye giren kadınlar, çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.
Şifa ve İstasyon Mahallesi'ndeki kadınlar çocuk yeleği, Yayla ve Mimarsinan Mahallesi'ndeki kadınlar ise atkı ve bere örerek yarışmaya katıldı. Tuzlalı kadınların el emeği, göz nuru eselerini Tuzla Halk Eğitim Merkezi öğretmenleri Rübeyde Keskin ve Gülay Aydın değerlendirdi. Yarışmanın jüri üyesi olan öğretmenler dereceye giren eserleri belirledi.
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı tarafından düzenlenen örgü örme yarışmasında dereceye giren kadınlar, Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen programda ödüllendirildi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, maharetli kadınlara çeşitli hediyeler takdim etti. Programda, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı'nın yeni gönüllüleri ile değerlendirme toplantısı da düzenlendi.
(ÇK-ÖK-Y)

28.01.2013 11:17:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT