1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tuzla'daki Yangın

Tuzla'daki Yangın

Tuzladaki Yangın
A+A-

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Tuzla Tepeören Mahallesi Boya Vernikçiler Sanayi Sitesi'nde çıkan yangın ile ilgili bir açıklama yaptı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yangınla ilgili yapıl

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Tuzla Tepeören Mahallesi Boya Vernikçiler Sanayi Sitesi'nde çıkan yangın ile ilgili bir açıklama yaptı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yangınla ilgili yapılan açıklamada: "Kimyevi ve parlayıcı maddelerden boya ve solvent türü kimyasalların bulunduğu imalathanede çıkan yangın itfaiyesinin yoğun çalışmasıyla 3 saatte söndürüldü. Soğutma çalışmaları devam ediyor. Bölgenin çok riskli olması ve yayılmaya müsait yangın, büyük bir çalışma sonucu kısa sürede çevreye sirayet etmeden kontrol altına alındı. Yangın zaman zaman tiner kutularının patlamasıyla çevrede paniğe neden oldu. Yangına köpük ve su ile müdahale edildi. Saat 14.34'de gelen ihbarla alarma geçen İstanbul İtfaiyesi OSB, Tuzla, Orhanlı, Pendik, Sultanbeyli, Kartal, Dudulu, Yeni Şehir, Kurtköy, Ümraniye, Seyrantepe, Şişli, Gaz,i Başakşehir, Kadıköy, Bakırköy, İstinye itfaiye gurupları ile yangına müdahale etti. Koca Yusuf, Afet müdahale araçları, Tüp aracı, Kimyasal madde müdahale aracı ve Köpük Kulesi'nden oluşan 47 araç 161 personel ile müdahale edildi".
(AU-Eİ-Y)

06.02.2013 19:44:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT