1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tütüncü Şampiyon Kızlarla Bir Araya Geldi

Tütüncü Şampiyon Kızlarla Bir Araya Geldi

Tütüncü Şampiyon Kızlarla Bir Araya Geldi
A+A-

29 Kasım 2012-07 Ocak 2013 tarihleri arasında Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 44 kız takımın mücadele ettiği Okul Sporları Genç Kızlar Voleybol Turnuvası'nın b

29 Kasım 2012-07 Ocak 2013 tarihleri arasında Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 44 kız takımın mücadele ettiği Okul Sporları Genç Kızlar Voleybol Turnuvası'nın birincisi olan Karatay Anadolu Lisesi Genç Kız Voleybol Takımı oyuncuları, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü ziyaret etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okul idarecileri ve beden eğitimi öğretmenleri ile birlikte kendisini ziyaret eden Karatay Anadolu Genç Kız Voleybol Takımı oyuncularını, başkanlık makamında ağırladı. Başkan Tütüncü, aynı zamanda Kepez Belediyesi Spor Kulübü'nün de lisanslı oyuncuları olan Karatay Anadolu Lisesi Genç Kız Voleybol Takımı'nın başarısıyla büyük gurur duyduğunu ifade ederek, "Kepez Belediyesi olarak amatör spora büyük yatırım yapıyoruz. Türkiye'de en büyük lisanslı sporcuya sahip kulüpler arasında yer alıyoruz. Amacımız ülkemizde profesyonel spor kulüplerine oyuncu yetiştirerek onların alt yapı eksikliğini gidermek. Karatay Anadolu Lisesi Genç Kız Voleybol Takımı'nın, elde ettiği bu başarıyı, disiplin, kararlılık ve inanç doğrultusunda hareketle çok daha yukarılara taşıyabileceğine inanıyorum. Kepez Belediyesi olarak da bizler her zaman bu sporcularımızın yanında olacağız" dedi.
Başkan Tütüncü, Okul Sporları Genç Kızlar Voleybol Turnuvası'nın Şampiyonu Karatay Anadolu Lisesi Genç Kız Voleybol Takımı oyuncularını başarılarından dolayı kutlayarak, çiçek takdim etti.
(SK-Y)

19.01.2013 14:37:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT