1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tütüncü Göksu Mahallesi'ne Yapılan Hizmetleri Anlattı

Tütüncü Göksu Mahallesi'ne Yapılan Hizmetleri Anlattı

Tütüncü Göksu Mahallesine Yapılan Hizmetleri Anlattı
A+A-

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Göksu Mahalle Muhtarı Muhammet Akkulak ile bir araya geldi. İcraatçı birimlerin müdürlerinin de katıldığı ziyarette Başkan Tütüncü, mahalleye yapılan ve yapıla

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Göksu Mahalle Muhtarı Muhammet Akkulak ile bir araya geldi.
İcraatçı birimlerin müdürlerinin de katıldığı ziyarette Başkan Tütüncü, mahalleye yapılan ve yapılacak olan hizmetleri anlattı. Mahallede kapalı olan imarlı yolların açılmasına büyük önem verdiklerine değinen Başkan Tütüncü, "8 bin metre yeni yol çalışmasıyla mahallenin kapalı olan damarlarını açtık. Yeni yollarla birlikte mahalle şehirleşmede ciddi bir atağa geçti. Şimdi bölgede Antalya'nın en güzel site tarzında konutları yapılıyor" diye konuştu.
Açılan yolları hızlı bir şekilde asfaltladıklarını belirten Başkan Tütüncü, ekonomik ömrünü tamamlayan mevcut yolları sıcak asfaltla kapladıklarını söyledi. Başkan Hakan Tütüncü, 13 bin 45 metre asfalt, bin 475 metrekare parke kaldırım çalışması yaptıklarını, Gazi Bulvarı ile Toptancı Hal arasındaki ulaşımı sağlayan Suphi Türel Caddesi'nin sıcak asfaltı ve kaldırımını yapacaklarını belirtti.
Gazi Bulvarı'nın Kepez bölümünde yaptıkları peyzaj düzenlemesinin, Göksu için en önemli bir yatırım olduğunun altını çizen Başkan Tütüncü, "Gazi Bulvarı, gece aydınlatmasıyla, bitki ve çiçek bahçeleriyle, su havuzlarıyla, modern park mobilyalarıyla Antalya'nın inci bir gerdanlığı haline geldi. Bu inci gerdanlık Göksu'nun değerine değer kattı" dedi. Başkan Tütüncü, 6 bin 150 metrekare sıcak asfalt çalışması ile zemini mıcır kaplı olan semt pazarını hem esnaf hem de vatandaşlar için daha kullanışlı ve sağlıklı hale getirdiklerini de ifade etti.
(SK-Y)

09.02.2013 10:54:57 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT