1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tut Kaymakamı Kendüzler'in Köy Gezileri Devam Ediyor

Tut Kaymakamı Kendüzler'in Köy Gezileri Devam Ediyor

Tut Kaymakamı Kendüzlerin Köy Gezileri Devam Ediyor
A+A-

Adıyaman'ın Tut Kaymakamı Ramazan Kendüzler; Çiftlik, Havutlu ve Boyundere köylerini ziyaret ederek bir dizi incelemede bulundu. Tut Kaymakamı Ramazan Kendüzler'in köy ziyaretlerine; İlçe Müftüsü M

Adıyaman'ın Tut Kaymakamı Ramazan Kendüzler; Çiftlik, Havutlu ve Boyundere köylerini ziyaret ederek bir dizi incelemede bulundu.
Tut Kaymakamı Ramazan Kendüzler'in köy ziyaretlerine; İlçe Müftüsü Mehmet Yürek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Oktay Yiğit ve Şube Müdürü Akın Akkaş eşlik etti. Kendüzler, 2012 yılı içerisinde köylerde yapılan yatırım çalışmaları hakkında köy muhtarlarından, camilerin durumları ve yapılan çalışmalarla ilgili İlçe Müftüsü Mehmet Yürek ve köy imamlarından, okulların durumları hakkında ve eğitim-öğretim ile ilgili İlçe Milli Eğitim Müdürü Oktay Yiğit'ten ve okul müdürlerinden bilgi aldı.
Köy halkıyla da bir araya gelerek onlarla sohbet eden Kaymakam Kendüzler, köylerdeki ihtiyaçların en kısa sürede giderilmesi konusunda gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi. Okullarda öğrencilerin derslerine de katılan Kendüzler, öğretmenlerden de öğrencilerin eğitim-öğretim durumları hakkında bilgi aldı.
(AHM-SO-Y)

06.12.2012 15:31:31 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT