1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tusiad Yönetiminden Vali Daşöz'e Ziyaret

Tusiad Yönetiminden Vali Daşöz'e Ziyaret

Tusiad Yönetiminden Vali Daşöze Ziyaret
A+A-

Turgutlu Sanayici ve İşadamları Derneği (TUSİAD) Başkanı Arif Dik ve yönetim kurulu üyeleri Vali Halil İbrahim Daşöz'ü makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında derneğin çalışmaları hakkında Vali D

Turgutlu Sanayici ve İşadamları Derneği (TUSİAD) Başkanı Arif Dik ve yönetim kurulu üyeleri Vali Halil İbrahim Daşöz'ü makamında ziyaret etti.
Ziyaret sırasında derneğin çalışmaları hakkında Vali Daşöz'e bilgi veren TUSİAD Başkanı Dik, "Turgutlu'muz, Manisa'mıza ve ülkemize önemli katma değeri olan bir sanayiye sahip. Derneğimiz sosyal sorumluluk projelerini her zaman destekleme çabası içerisinde çalışmaktadır" dedi. TUSİAD Başkanı Dik, Vali Daşöz'ü Şubat ayı içerisinde düzenleyecekleri etkinliğe davet etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Daşöz, "Turgutlu ilçemiz, sanayisiyle, tarımıyla ülkemizin sayılı ilçelerinden biri. Ülkemizin sanayi sektöründe öncü olan önemli firmaları Turgutlu Sanayimizde hizmet vermektedir. Önemli olan sanayileşerek, örgütlenerek topluma girmeniz, topluma hizmet vermenizdir. Çalışmalarınız nedeniyle sizleri tebrik ediyorum." diye konuştu.
(AY-ÖND-Y)

21.01.2013 16:07:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT