1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Tuşbalı 400 aileye alışveriş kartı...

Tuşbalı 400 aileye alışveriş kartı...

Tuşbalı 400 aileye alışveriş kartı...
A+A-

Türkiye Diyanet Vakfı Tuşba Şubesi tarafından Ramazan ayı nedeniyle Van’da tespit edilen 400 aileye alışveriş kartı dağıtıldı.

Yapılan yardımlar hakkında bilgi veren Tuşba Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Tuşba Şubesi Başkanı Zahit Demirel, alışveriş kartları dağıtılan muhtaç ailelerin Türkiye Diyanet Vakfı’nın anlaşmalı olduğu marketlerden ihtiyaç duyduğu ürünü satın alabileceğini söyledi.

Demirel, “Türkiye Diyanet Vakfı Tuşba Şubesi olarak yardımlarımız devam etmektedir. Önceki yıllarda olduğu gibi Türkiye Diyanet Vakfı Genel Merkezimizce şubemize gönderilen alışveriş kartları, şubemizce tespit edilen muhtaç aileler evlerinde ziyaret edilmek suretiyle takdim ediliyor.

Mütevelli heyet üyelerimizin marifetiyle tespit edilen ve dağıtılan alışveriş kartları, ihtiyaç durumuna göre belirtilir ve dağıtılır. İhtiyaç sahibi kardeşlerimizin bir nebzede olsa bayram sevincine ortak olmak, ihtiyaçlarını gidermek adına bayrama kadar yardım dağıtımımız devam edecektir. Vakıf şubemizin yardım ve faaliyetleri Ramazan ayından sonra da devam edecektir” dedi.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT