1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Tuşba'da Temizlik Aracına Saldırı

Tuşba'da Temizlik Aracına Saldırı

Tuşba'da Temizlik Aracına Saldırı
A+A-

Tuşba ilçesinde bulunan Seyrantepe Mahallesi’nde yapılan temizlik hizmeti esnasında bir gurup provokatör tarafından çöp toplama araçlarına taşlı saldırı yapıldı.

Tuşba ilçesinde bulunan Seyrantepe Mahallesi’nde yapılan temizlik hizmeti esnasında bir gurup provokatör tarafından çöp toplama araçlarına taşlı saldırı yapıldı. Gurup temizlik araçlarının camlarını kırarak mahallede temizlik yapılmasını engelledi. Düzenlenen saldırı ile ilgili bir basın açıklaması yapan Tuşba Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Hakan Gündoğdu, “24 Ağustos 2014 tarihinde ekiplerimizin Seyrantepe Mahallesi’nde temizlik hizmetlerini yürütürken bir gurup provokatör tarafından ekiplerimiz ve araçlarımız taşlanarak mahalleden çıkarılmışlar” dedi.


01 Ağustos 2014 tarihinden bu yana devir almış oldukları temizlik hizmetlerini çok hassas ve ciddi bir çalışma ile yürüttüklerini de vurgulayan Gündoğdu, yaptıkları temizlik hizmetlerinden dolayı tüm bölge sakinlerinden teşekkür aldıklarını ifade ederek, “Seyrantepe Mahallemizde yaşayan bazı sakinlerin temizlik hizmetlerimizi provoke etmesi bizi üzmüştür. Özellikle halk sağlığını ilgilendiren böylesi hassas bir hizmetin engellenmek istenmesinin akla ve mantığa sığması mümkün değildir. Tuşba Belediyesi olarak üzerimize düşeni fazlası ile yapmamıza rağmen temizlik hizmetlerimizin çok çirkin ve art niyetli bir şekilde engellememesini esefle kınıyoruz” ifadelerini kullandı.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT