1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Tuşba Belediyesi 2014 Bütçesini Onayladı

Tuşba Belediyesi 2014 Bütçesini Onayladı

Tuşba Belediyesi 2014 Bütçesini Onayladı
A+A-

Tuşba Belediye Meclisi Nisan ayı 3. toplantısını, Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi ÖZGÖKÇE başkanlığında yaptı. Toplantıda, ihtisas komisyonları için üye seçimi ve 2014 yılı bütçesi görüşüldü.

 

Mazbatalarını alır, almaz görevinin başına geçerek hızlı bir şekilde çalışmalarına başlayan Tuşba Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi ÖZGÖKÇE, bugün belediye meclisi 3. encümen toplantısını gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi ÖZGÖKÇE başkanlığından toplanan Tuşba Belediye Meclisi açılış ve yoklamanın ardından 5393 Sayılı Belediye Kanunu’nun 24. maddesi ve aynı yönetmenliğini 22. maddesi gereği, ihtisas komisyonları için üye seçimi yaptı. Yapılan seçimlerin sonucunda İmar ve Şehircilik Komisyonu’nun üyeliğine Mehmet Utku, Zeki Yatkın ve Naci Başdinç, Plan ve Bütçe Komisyonu’nun üyeliğine Mustafa Kartal, Rıza Uçar ve Nejla Bakır, Denetim Komisyonu üyeliğine ise Muzaffer Baştürk, Necla Orbayi ve Ahmet Kaya seçildiler.

Tuşba Belediye Meclisi, 5393 Sayılı Belediye Kanunu’nun 61 ve 62 maddeleri gereği 2014 yılı bütçesini de görüşerek onayladı. 

A+A-

HABERE YORUM KAT