1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Türmob Genel Başkanı Sanlı Terörü Lanetledi Ankara

Türmob Genel Başkanı Sanlı Terörü Lanetledi Ankara

Türmob Genel Başkanı Sanlı Terörü Lanetledi  Ankara
A+A-

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Genel Başkanı Nail Sanlı, Cilvegözü Sınır Kapısı'nda yaşanan patlamayla ilgili yaptığı açıklamada terör s

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Genel Başkanı Nail Sanlı, Cilvegözü Sınır Kapısı'nda yaşanan patlamayla ilgili yaptığı açıklamada terör saldırısını kınadığını bildirdi.
TÜRMOB Genel Başkanı Nail Sanlı, Cilvegözü Sınır Kapısı'nda yaşanan patlamayla ilgili bir açıklama yaptı. Terör saldırılarını kınayan Sanlı, mesajında şu görüşlere yer verdi:
"Hatay'ın Reyhanlı ilçesindeki Cilvegözü Sınır Kapısı'nın yaklaşık 40 metre ilerisinde Türkiye sınırları içindeki bir araçta meydana gelen patlama hepimizi derinden üzmüştür. İlk belirlemelere göre 4'ü Türk, 5'i Suriyeli 9 kişinin hayatını kaybettiğini ve 28 kişinin de yaralı olduğunu öğrendik. TÜRMOB camiası olarak hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz."
(ZÇ-CC-Y)

11.02.2013 16:55:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT