1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Türkiye'nin yıldızları futbol şöleninde buluştu

Türkiye'nin yıldızları futbol şöleninde buluştu

Türkiye'nin yıldızları futbol şöleninde buluştu
A+A-

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) tarafından Konya’da düzenlenen “Türkiye’nin Yıldızları Futbol Şölenine” TÜFAD Van Şube Başkanı Mehmet Tuğrul’da katıldı.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği’nin (TÜFAD) 29-Temmuz 1-Ağustos arasında Konya’da 40 ilden yaklaşık 700 öğrencinin bir araya geldiği Mevla'na hoş görüsü adı altında “Türkiye Yıldızlar Futbol Şöleni”ne Van’ı temsil katılan TÜFAD Şube Başkanı Mehmet Tuğrul, Van Büyükşehir Belediyespor Altyapı Sorumlusu Nurettin Tuğrul ve 2004 doğumlu futbolcular katıldı.

TÜFAD’ın düzenlediği futbol şöleninin her yönüyle çocukların hayatlarında unutamayacakları anılarla dolu günlerin geçirildiği bu tür etkinliklerden birini daha geride bıraktıklarını söyleyen TÜFAD Van Şube Başkanı Mehmet Tuğrul, “Şölene 40’ın üzerinde ilin katılımıyla yapılan etkinlik sadece futbol değil, sosyal ve manevi anlamda çok güzel anılarla geçmiştir. Mevla'na hazretlerinin hoş görüsünü onu anlamanın güzelliğini de çocukların görmesi unutulmayacak çok daha derin hatıralar bırakacağına inanıyoruz. Bu etkinliğe katılmamızda araç ve gidiş geliş masraflarını karşılayan Van Büyükşehir Belediyespor yönetimi, başkanı, idari teknik altyapı sorumlularına teşekkür ederiz” dedi. iha

A+A-

HABERE YORUM KAT