1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Türkiye'nin En Ucuz İçme Suyu Karaköprü'de

Türkiye'nin En Ucuz İçme Suyu Karaköprü'de

Türkiyenin En Ucuz İçme Suyu Karaköprüde
A+A-

Şanlıurfa'nın Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, göreve geldiği günden itibaren; alt yapı, inşaat harçları, ilan-reklam, emlak ve su vergilerine zam yapmadıklarını belirtti. Karaköprü Belediy

Şanlıurfa'nın Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, göreve geldiği günden itibaren; alt yapı, inşaat harçları, ilan-reklam, emlak ve su vergilerine zam yapmadıklarını belirtti.
Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, göreve geldiği günden itibaren Karaköprü Belediyesi tarafından alınan çeşitli vergiler için Belediye Meclisi ile birlikte almış olduğu kararlarla; alt yapı, inşaat harçları, ilan-reklam, emlak ve su vergilerine zam yapmadıklarını kaydetti. Temiz içme suyu konusunda açıklamada bulunan Başkan Çiftçi, "Karaköprülü hemşehrilerimize 1,25 TL ile Türkiye'nin en ucuz ve temiz suyunu içiriyoruz. Suda kar yapmayı düşünmediğimizden Karaköprülü vatandaşlarımız bu durumdan çok memnunlar. Bu konuda alınan kararlarda katkısı olan başta Belediye Meclis üyelerime, emeği geçenlere teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Vatandaşlar ise, bu tür örnek uygulamaların Karaköprü'de olmasının kendileri için memnuniyet verici olduğunu belirterek, belediyeye teşekkür etti.
(RÇ-SO-Y)

05.01.2013 13:22:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT