1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 'türkiye'nin En Temiz Şehri' Yarışması Bingöl

'türkiye'nin En Temiz Şehri' Yarışması Bingöl

türkiyenin En Temiz Şehri Yarışması  Bingöl
A+A-

Bingöl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü, çevre temizliği çalışmaları kapsamında bir dizi etkinlik düzenleyeceklerini bildirdi. Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, insanların

Bingöl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü, çevre temizliği çalışmaları kapsamında bir dizi etkinlik düzenleyeceklerini bildirdi.
Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, insanların yaşam alanlarının korunması, geliştirilmesi ve güzelleştirilmesi ile çevreye dost üretim süreçlerinin kullanılması ve doğal kaynakların korunması konularında başta belediyeler olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlarla sanayi kuruluşlarına çok önemli görevler düştüğü belirtildi. Açıklamada, çevrenin korunması çalışmaları kapsamında başarılı çalışmalar yürüten belediye başkanları ve sanayi tesislerinin çalışmalarını ortaya çıkarmak ve desteklemek amacıyla ülke genelinde 'Türkiye'nin En Temiz Şehri' ve 'Türkiye'nin En Temiz Sanayi Tesisi' yarışmaları düzenleneceği bildirildi. 'Türkiye'nin En Temiz Şehri' ve 'Türkiye'nin En Temiz Sanayi Tesisi' yarışmaları ile ilgili usul ve esaslar ile ilgili bilgilerin Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü web sitesinde yer aldığı ifade edilen açıklamada, başvuruların Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü'ne yapılabileceği belirtildi.
(EY-MSA-Y)

12.02.2013 15:58:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT