1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Türkiye'de Promosyon Rekoru Omü'nün

Türkiye'de Promosyon Rekoru Omü'nün

Türkiyede Promosyon Rekoru Omünün
A+A-

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde (OMÜ) banka maaş promosyon ihalesi gerçekleştirildi. İhaleyi personel başına 2 bin 425 TL teklif veren Akbank kazandı. Komisyon Başkanlığını Genel Sekreter Yrd

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde (OMÜ) banka maaş promosyon ihalesi gerçekleştirildi. İhaleyi personel başına 2 bin 425 TL teklif veren Akbank kazandı.
Komisyon Başkanlığını Genel Sekreter Yrd. Doç. Dr. Selahattin Özyurt'un yaptığı ihalede; üye İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Yılmaz Öztürk, üye yetkili sendika temsilcisi Kemal Soylu ile Hukuk Müşaviri Av. Nuri Arslan da hazır bulundu.
İhaleye 8 istekli banka teklif verdi. Kapalı zarf, açık arttırma usulü ile gerçekleştirilen ve üniversite web sayfasından canlı yayınlanan promosyon ihalesini personel başı 2 bin 425 TL teklif veren Akbank T.A.Ş. kazandı.
Bu miktarın, Türkiye'de maaş promosyonunda rekor olduğu ifade edildi. Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nin tüm birimlerinde 4 bin 146 personel, banka ile yapılan anlaşma gereğince promosyonlarını 2013 Mart ayı içinde peşin olarak tek seferde alacaklar.
(SAM-SLH-Y)

29.01.2013 17:20:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT