1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Türkiye Sektörel Muhasebe Uygulamaları Sempozyumu Yapılacak

Türkiye Sektörel Muhasebe Uygulamaları Sempozyumu Yapılacak

Türkiye Sektörel Muhasebe Uygulamaları Sempozyumu Yapılacak
A+A-

Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) Başkanı Suat Özsoy düzenlediği basın toplantısında 17-19 Ocak tarihleri arasında 'Türkiye Sektörel Muhasebe Uygulamaları Sempozyumu' yapılacağ

Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) Başkanı Suat Özsoy düzenlediği basın toplantısında 17-19 Ocak tarihleri arasında 'Türkiye Sektörel Muhasebe Uygulamaları Sempozyumu' yapılacağını söyledi.
Özel bir restoran düzenlenen basın toplantısında bir konuşma yapan KSMMMO Başkanı Suat Özsoy, "Ankara, İstanbul ve İzmir'den sonra Kayseri'de de sektörel muhasebe uygulamaları sempozyumu düzenlenecek. Bu yıl 3'üncüsünü düzenleyeceğimiz sempozyumda Sağlık Bakanı yardımcısı da katılacak ve sağlık konusunda muhasebe ve finansal işlemler ele alınacak" diye konuştu.
Sempozyumun amacını anlatan Özsoy, "Günümüz işletme koşullarında sektöre özgü koşullar ve düzenlemeler muhasebe uygulamalarını da yakından etkilemektedir. Meslek mensuplarını yakından ilgilendiren belirli bir sektörü, periyodik olarak muhasebe-finans, vergi denetim ve hukuki yönleriyle incelemek, bu konularda karşılaşılan sorunları ortaya koymak ve çözüm önerileri geliştirmektir" ifadelerinde bulundu.
(MFT-AÖ-Y)

16.01.2013 12:22:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT